Služby

Chemický peeling

  • Odstránenie pigmentových škvŕn a ďalšie nežiadúce následky nadmerného opalovania
  • Redukujú jazvičky a nerovnosti na pleti
  • Výrazne podporujú hlbokú obnovu a regeneráciu pleti
  • Viditeľne pokožku omladia
  • Pre rýchly efekt a skutočne účinnú korekciu známok starnutia a ďalších defektov

P-Shine

P-Shine je technika starostlivosti o prírodné nechty. Táto technika starostlivosti o vlastné nechty je vhodná pre každý typ nechtov, dokáže si poradiť s nechtami rozštiepenými, lámavými aj pomaly rastúcimi.Japonská manikúra svojou unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch tzv. glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodeniu udržiavaním lipidov v nechtoch. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky.

Japonská manikúra začína skrátením nechtov na požadovanú dĺžku, zatlačením nechtovej kožičky a obrúsením nechtovej platničky špeciálnym pilníkom, ktorý necht vyhladí veľmi šetrným spôsobom. Následne sa aplikuje polosuchá pasta s obsahom prírodnej horniny bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, dôležité pre metabolizmus nechtového lôžka. Pasta sa vtlačí do nechtu a zostáva v ňom až pokiaľ necht neodrastie. O krásu nechtu sa postará leštiaci prášok, ktorý dodá lesk a elasticitu. Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glyceríny, pantheol a lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie.

Líčenie

Súčasné trendy si vyžadujú nenápadné denné líčenie s akcentom na prirodzený vzhľad. Líčenie závisí od osobnosti zákazníka, jeho vkusu, spôsobu obliekania, obľúbených farieb, pracovného prostredia a typu pleti.

Pre večerné líčenie pri umelom osvetlení používam intenzívnejšie a širšie škály odtieňov farieb.

So zákazníčkami konzultujem:

  • príležitosť, na ktorú je líčenie určené
  • oblečenie na danú udalosť
  • doplnky k oblečeniu
  • líčenie, na aké je zákazníčka zvyknutá
  • typ pleti, tvar tváre, farbu očí a pod.

Pri svadobnom líčení používame líčidlá nie príliš intenzívnych jasných a tmavých odtieňov farieb, skôr kladieme dôraz na potlačenie prirodzenej krásy ženy a zvýraznenie jej predností, preto volím odtiene farieb skôr zemitých a prírodných, záleží aj na tom aké svadobné šaty a doplnky bude mať nevesta na sebe. So zákazničkami samozrejme konzultujem ich predstavy o tom, v čom sa budú dobre cítiť.

Pri svadobnom a večernom líčení je možné dohodnúť si termín na skúšobné líčenie.

Depilácia

Prvé čo človek chytí do ruky je žiletka Aj keď je to najrýchlejší spôsob odstránenia, nie je veľmi vhodný. Chĺpok sa odstráni len na povrchu pokožky, pričom pokožka je podráždená, chĺpky začnú zarastať a efekt hladkej pokožky trvá asi 24 hodín. Pri dlhodobom používaní žiletky je pokožka drsnejšia a chĺpky hrubnú a tmavnú.

Najhorším spôsobom odstraňovania chĺpkov sú chemické prípravky v podobe krémov, alebo peny. Chĺpok sa síce odstráni a na dlhšiu dobu ako so žiletkou, pokožka je na prvý pohľad pekná a jemná, alebo uvedomte si, že používate chemikáliu. Prvým príznakom je jedinečný zápach prípravku. To znamená, že chĺpok je odstránený „rozpustením“, pričom pokožka trpí a môžu vznikať rôzne alergické reakcie.

Najvhodnejším spôsobom, ako ho odstrániť nežiaduce ochlpenie depilácia teplým voskom. Pri nanesení teplého vosku sa otvoria na pokožke póry a tým je depilovanie šetrnejšie na pokožku. Chĺpky sa odstraňujú celé aj s korienkom, bez polámania. Depilácia teplým voskom je oveľa menej citlivá ako pri depilácií strojčekom, alebo studeným voskom, pričom je 100% hygienická. Pokožka sa pred depiláciou dezinfikuje, už samotný vosk obsahuje dezinfekčné zložky a po depilácií sa pokožka ošetrí jemným ukľudňujúcim olejčekom s hojivým účinkom.

Po depilácií zostane pokožka jemná a lesklá a chĺpky začnú znovu rásť až po 4 týždňoch (záleží od typu pokožky).

Depilovať je vhodné v podstate akékoľvek miesto na tele. Neodporúča sa však depilovať obočie. Veľmi tenká pokožka nad okom môže depiláciou za niekoľko rokov spôsobiť predčasné ochabnutie viečka.

Depilovať sa môže len pokožka zdravá! Nie je taktiež vhodné depilovať kožu ak je miesto postihnuté kŕčovými žilami.

Veľmi častým problémom vznikajúcim po depilácií sú zarastajúce chĺpky. Ak má zákazníčka takýto problém, treba pokožku raz do týždňa ošetriť pílingom.

3D riasy

Jednotlivé Perfect Silk Lashes mihalnice sú aplikované jednotlivo na Vaše prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. Mihalnice ďalej rastú podľa svojho prirodzeného cyklu s nalepenou mihalnicou. Keďže spoj je neviditeľný, konečný efekt je veľmi prirodzený. Mihalnice Perfect Silk Lashes sú vyrobené zo syntetického polyestéru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad a príjemný pocit.

Množstvo nastavených mihalníc a dosiahnutie určitého looku je závislé od množstva prírodných, vlastných mihalníc.

Ako dlho vydržia?

Dodržaním odporučenej starostlivosti môžu vydržať až do prirodzeného odpadnutia prírodnej mihalnice, ku ktorej je Perfect Silk Lashes prilepená. Životný cyklus mihalnice trvá 6 až 8 týždňov, ktorá je po vypadnutí nahradená rastom novej mihalnice. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 2-3 týždne čiastočné doplnenie.

Sú bezpečné?

Všetky výrobky Perfect Silk Lashes sú produkty najvyššej kvality. Používané lepidlo je testované, takže vaše oči nedráždi. Sú špeciálne upravené, aby kopírovali vzhľad prírodných mihalníc.

Prístrojové ošetrenia

Galvanizácia – táto kozmetická procedúra spočíva v používaní galvanických elektród pod povrchom pokožky, čím sa stimuluje, prekrví a bude pevnejšia. Jej cieľom je vyzerať sviežejšie a viditeľne mladšie. Funguje na základe galvanického prúdu, ktorý na základe pozitívneho a negatívneho nabitia povzbudzuje bunky k lepšej aktivite.

Skin scrubber – Kavitačný peeling (ultrazvukový peeling) je systém pre hlbokú regeneráciu kože bez vedľajších účinkov. Tento postup spočíva v čistení pleti ultrazvukových vĺn, čím umožňuje presné odstránenie prebytočného mazu z pórov a vlasových folikulov, čiernych bodiek a baktérií. Kavitačný peeling, ako systém pôsobí na kožu jemne, príjemne pôsobením prirodzenej vibrácie bez použitia elektrickej energie. Tento prístroj umožňuje hlbokú regeneráciu kože prostredníctvom rýchleho a efektívneho čistenia obnovy a vo veľkých hĺbkach s evidentným výsledkom. Viditeľným spôsobom je koža obnovená a svieža.

Ultrazvuk – vďaka zvukovým vlnám (ktoré nepočujeme) a jemnej mikromasáže, prenikajú hlboko do pokožky, do spodných vrstiev tkaniva potrebný kyslík a živiny, no súčasne sa odplavujú v bunkách nahromadené odpadové látky. Ošetrenie ultrazvukom znásobuje účinok liečivých látok, vitamínových a ozdravovacích masiek tým, že ich vie vpraviť hlbšie do pokožky a tým sa ich účinok nielen výrazne zlepší, ale aj predĺži. Ultrazvuk má ukľudňujúci, protizápalový, hojivý, hydratačný účinok a zmierňuje vrásky.

Vysoká frekvencia (ozonizér) – slúži k ukľudneniu a uvoľneniu pokožky po zásahu do pleti ( čistenie, depilácia), na dezinfekciu a ošetrenie mastnej pokožky. Vyvoláva pocit sviežosti, znižuje zápaly a bolesť, vyrovnáva pH pokožky a svojou masážnou funkciou zlepšuje regeneráciu buniek pokožky. Zlepšuje látkovu výmenu buniek a prispieva k norm.činnosti bunečných membrán.

Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia – je bezbolestný mechanický peeling, ktorý odstraňuje povrchové vrstvy pokožky, pigmentové škvrny, vrásky a jazvičky po akné. Urýchľuje fyziologický proces obnovy pokožky. Výsledkom ošetrenia je zvýšená produkcia kolagénu, pokožka sa stane elastickou.

Mikrodermabrázia je neinvazívna metóda na celkové vylepšenie vzhľadu kože . Patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu. S najväčším záujmom o tento zákrok sa stretávame u osôb s ľahšími a dlhšie pretrvávajúcimi formami akné, mastnejším typom pleti, rozšírenými pórmi, drobnými jazvičkami, míliami, či s prejavmi starnúcej pleti spojenej s drobnými vráskami, pigmentáciami.

Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, po ďalších sa zosvetlia pigmentové škvrny a dokonale sa odstránia z povrchu pokožky zrohovatené bunky. To podporí rýchlejšiu regeneráciu buniek, pokožka sa stane sviežou, rozžiarenou, vypnutejšou a bude pôsobiť mladistvo a zdravo.

Mikrodermabrázia sa nekombinuje s mechanickým a chemickým peelingom. Výkon sa neodporúča pre osoby s keloidnými (hrubými) jazvami, aktívnym herpesom, akné v zapálenom štádiu, aktívnou rosaceou (ružovkou), AIDS, ekzémom, dermatitídou, rakovinou kože, vírusovým a cievnym ochorením, bradavicami, hepatitídou a osobám užívajúcim lieky na zníženie zrážanlivosti krvi.Táto metóda nie je účinná na odstránenie hlbokých jaziev, veľkých pigmentových škvŕn a permanentného tetovania.

Starostlivosť o ruky

Aj naše ruky si vyžadujú mimoriadnu starostlivosť. Každý deň sa stretávame s ľuďmi, pričom prvú vec, čo si všimneme sú oči a ruky. Preto je veľmi dôležité, aby sme mali každý deň aspoň minimálne upravené nechty a pokožku na rukách. Vyberte si z mojej ponuky najvhodnejšiu starostlivosť o vaše ruky.

Klasická manikúra – je základná úprava nechtov. Je elegantná a vhodná pre všetky vekové kategórie. Toto ošetrenie zahŕňa: odlakovanie, ošetrenie nechtovej kožičky, úpravu nechtov, jemný peeling aby sa vyrovnali chyby a nerovnosti, leštenie nechtov, základné lakovanie.

Parafínový zábal – pomôže vrátiť Vašim rukám hebkosť a omladí Vaše ruky. Je výborný počas celého roka, ale hlavne v zimnom období, kedy sú ruky vystavené chladu, vetru a iným poveternostným vplyvom. Vhodný je samozrejme vždy keď sú ruky mimoriadne namáhané a pokožka vysušená. Prekrvuje pokožku rúk, zmakčuje a zjemňuje popraskanú a suchú kožu, vyhladzuje vrásky, hydratuje.

Gélové nechty – módne trendy nevynechávajú ani nechty. Ich dĺžka, tvar, či lakovanie prispôsobujeme nášmu životnému štýlu a často ich meníme, aby správne ladili k určitej príležitosti. Pri modelovaní nechtov sa nechty pomocou špeciálneho modelovacieho materiálu – gélu a UV lampy, predĺžia do požadovanej dĺžky a vytvarujú do želaného tvaru, pričom takto umelo predĺžené nechty sú pevnejšie a odolnejšie oproti prírodným. Gélové nechty sa doplňujú zhruba po cca 3 týždňoch. Čas doplnenia je u každej zákazníčky individuálny, záleží od rýchlosti rastu prírodných nechtov. Sú vhodné na bežné nosenie, do zamestnania, na dovolenku, na všetky typy spoločenských podujatí a dokonca neprekážajú ani pri športe.